Charakteristika činnosti chirurgické ambulance

 

Jmenuji se MUDr. Jiří Madron.

V srpnu roku 2001 jsem otevřel Chirurgickou ambulanci – NZZ ( nestátní zdravotnické zařízení ) v Horní Cerekvi v hotelu Rustikal, okr. Pelhřimov. Dne 3.10. 2011 jsme přemístili chirurgickou ordinaci do nových prostor  v domě č. 44 na nám. T.G. Masaryka v Horní Cerekvi. Věříme, že nové prostory jsou  pro pacienty příjemné a poskytují větší komfort.

Od otevření ambulance v roce 2001 pravidelně třikrát týdně provádíme, já a moje žena Zuzana, vyšetření a ošetření našich pacientů ( viz ordinační hodiny ). Postupně se počet pacientů zvětšuje a dojíždí k nám pacienti nejen z Horní Cerekve a okolních vesnic, ale i ze vzdálenějších míst našeho regionu Vysočina.

Naší snahou , je osobní přístup ke každému pacientovi a navázání spolupráce při léčbě. Zájem pacienta o léčbu, její způsob a porozumění si s lékařem považujeme za první krok k úspěšné léčbě. Každý výkon, vyšetření a ošetření je prováděno pouze po základním poučení a souhlasu pacienta.

Provádíme odborná vyšetření, indikace k operacím, ošetření úrazů a dalších akutních stavů, odstranění kožních nádorů : odstranění névů, mateřských znamének, bradavic, podkožních nádorů…., operace ruky : např. skákavý prst, syndrom karpálního tunelu, ganglia, Duputrenovu kontrakturu ruky…, aplikace léků do kloubů a kolem kloubních prostor (tzv. obstřiky ) při zánětlivých a artrotických potížích kloubů – např. koleno, rameno, … zajištění rehabilitace poúrazových stavů, při bolestech zad…

Většinu operací provádíme v den vyšetření, pouze některé operace – např. syndrom karpálního tunelu, Dupuytrenovu kontrakturu apod. - až po předchozí přípravě.

Pacienti mohou přijít do naší ordinace bez objednání a doporučení od praktického lékaře nebo specialisty. Všechny pacienty ošetříme, prosíme pouze o toleranci při čekání. Každé vyšetření a ošetření vyžaduje určitou dobu a my nejsme schopni ji přesně odhadnout – proto neobjednáváme na určitý čas.

Odborná vyšetření, hospitalizaci a operace zajišťujeme v Nemocnici Pelhřimov p.o., pokud pacient nemá výhrady.

Ordinační hodiny jsme volili v odpoledních hodinách a dopoledne v sobotu, abychom vyšli vstříc pacientům, kteří se nemohou uvolnit ze zaměstnání. Můžeme říci, že se osvědčily.

Smluvně máme zajištěny všechny zdravotní pojišťovny (nově od 1. 10. 2016 máme uzavřenou smlouvou s Oborovou zdravotní pojišťovnou zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví č. 207) vyjma Vojenské zdravotní pojišťovny č. 201 . Klienti, této zdravotní pojišťovny musí naše ošetření zaplatit v ambulanci s výjimkou akutních ošetření.

Pokud si zvolíte naši chirurgickou ambulanci , rádi Vás vyšetříme a budeme se snažit rychle a kvalitně vyřešit Vaše zdravotní problémy.

P.S. Nebojte se naši ambulanci navštívit, snažíme se řešit Vaše problémy bezbolestně.

MUDr. Jiří Madron.jpg

Co by jste na stránkách změnili?

Vzhled (625 | 21%)
Obsah (638 | 21%)
Rozložení rubrik (536 | 18%)

Líbí se vám tyto stránky?

Ne (665 | 32%)
Ano (713 | 34%)
.
Chirurgická ambulance
Vítejte na těchto webových stránkách,
v jednotlivých záložkách na levé straně se dozvíte, kde se naše ambulance nachází a jak se k nám dostat, informace o ordinačních hodinách a jejich změnách a základní charakteristiku činnosti chirurgické ambulance.
Získáte způsob kontaktu s námi a vysvětlení vybírání regulačních poplatků.Novinky na webu:

Prosím pozor !

Nyní již ordinujeme v nových prostorách a umístění ordinace naleznete v záložce Cesta k nám.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one